Öt millió forinttal támogatta az Országos Mentőszolgálatot az Alföldi Tej

2020.12.17. 16:12
KÖZLEMÉNY - 2020. december 17. (csütörtök)
 
 
 
A székesfehérvári székhelyű Alföldi Tej Kft. karácsony alkalmából ötmillió forintos adományt nyújtott az Országos Mentőszolgálatnak. Az OMSZ a pénzadományt egy defibrillátor és kiegészítőinek vásárlására fordítja.
 
 
A támogatást jelképező csekket Rózsás Mónika, az Alföldi Tej Kft. ügyvezetője adta át Győrfi Pálnak, az Országos Mentőszolgálat szóvivőjének.
 
Különösen fontos, hogy minél több módon megkönnyítsük az egészségügyi dolgozók munkavégzését, hiszen ők most a szokásosnál is nagyobb terhelésnek vannak kitéve. Bízunk abban, hogy ezzel a készülékkel további életek megmentéséhez járulhatunk hozzá” – mondta Rózsás Mónika, az Alföldi Tej Kft. ügyvezetője.
 
 
 
 
 
Az átadáson készült fotók letölthetők a Galériából.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szöveg: Alföldi Tej Kft.
Fotó: Seres Judit
 
 
Oldal nyomtatása

Eseménynaptár

«
2026 Augusztus
»
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
  • Nincs esemény!
Írja be
a kódot:

Boross Mihály (1815 - 1899) A sajtóterem névadója

Boross Mihály (1815-1899)
Boross Mihály a forradalom és szabadságharc időszakának jelentős megyei politikusa volt. 1815. január 9-én született Ószőnyben. Nagyszülei felvidékiek voltak. Pozsony megyéből származtak a Komárom megyei Ószőnybe, s itt változtatták meg vezetéknevüket, Borostyánról Borossra. A gimnázium elvégzését követően Cegléden, Nagykőrösön, Pápán tanult, majd több éven keresztül joggyakornokként dolgozott. 1842-ben tette le az ügyvédi vizsgát. Ezt követően rövidebb ideig Tatán gyakorolta az ügyvédi praxist.