Óvodás és általános iskolás gyermekeknek szervez farsangi játékos, táncos délutánt a Székesfehérvári Német Nemzetiségi Önkormányzat. Az érdeklődőket kézműves foglalkozással és táncházzal várják február 10-én, pénteken 17 órától az Árpád Fürdő rendezvénytermében.
Az Árpád Fürdőben is áll a bál farsang időszakában. A Székesfehérvári Német Nemzetiségi Önkormányzat iskolás és óvodáskorú gyermekeknek szervez táncos, farsangi délutánt. Február 10-én, pénteken 17 óráról az Árpád Fürdő rendezvénytermében kézműves foglalkozással indul a program, majd közös tánctanulással folytatódik. A résztvevők megismerhetik a német nemzetiségi hagyományokat, dalokat, farsangi ételeket, szokásokat. A jelmezben érkezőket jutalmazzák.
A szervezők arra kérik mindazokat, akik érdeklődnek a program iránt és szívesen részt vennének egy vidám mulatságon, hogy a közösségi oldalon vagy e-mailben (szekesfehervari.nemetok@gmail.com) jelezzék ezt. Minden érdeklődőt szeretettel várnak!



