Immáron a harmadik helyszínen folytatódnak a nagysikerű HaverVagy rendezvények Székesfehérváron, ezúttal a Dreams étteremben. A program egyediségét az adja, hogy a résztvevők az asztaltársaságok keveredésével új ismeretségekre, barátságokra tehetnek szert és jó élményekkel térjenek haza.
Az országszerte teltházzal futó HaverVagy események Székesfehérváron is nagyon népszerűek. Szeptember 14-én, csütörtökön 18.30 órától ezúttal a Dreams étterem ad otthont a programnak, ahol a fehérváriak korosztálytól függetlenül új ismeretségeket köthetnek, jókat beszélgethetnek. A rendezvényen bárkit szívesen látnak, a lényeg, hogy a résztvevők nyitottan álljanak a klikkesedésmentes ismerkedéshez. A menetrend szerint a szervezők négyfős asztalokat sorsolnak, majd azokat 30 perc beszélgetés után véletlenszerűen újrasorsolják. Ezt egy este során akár négyszer is megismétlik, így a résztvevők sok érdekes emberrel találkozhatnak.
A szeptember 14-én, csütörtökön 18.30 órakor kezdődő eseményre ide kattintva válthatnak jegyet. A belépők egységesen 1800 forintba kerülnek.
-VÉGE-