2025.06.12. 11:30
Időmenedzsment a hétköznapokban címmel szerveznek foglalkozást felnőtteknek a Gárdonyi Géza Művelődési Házban június 14-én, szombaton 9.30 órától körülbelül egy órában. Ez lesz az első állomása a „Mindennapi készségeink” című új programsorozatnak.
Sokszor érezzük úgy, hogy nem elég a nap 24 órája. Valahogy reggel még úgy tűnik, hogy mindenre lesz időnk, aztán egyszer csak este van és a tennivalóink egy részét még mindig magunk előtt görgetjük. Ám lehet, hogy nem is több időre, csak más szemléletre, jobb és ésszerűbb beosztásra van szükségünk ahhoz, hogy a lehető legjobban gazdálkodjuk az időnkkel.
Erről lesz szó a „Mindennapi készségeink” című új sorozat első alkalmán a Gárdonyi Géza Művelődési Házban június 14-én, szombaton 9.30 és 10.30 között. Ezt az órát érdemes magunkra szánni, hogy megtudjuk, kik azok az időrablók, és hogyan kapjuk őket rajta, mi köze van a sajtnak az időhöz és hogyan priorizáljunk, ha minden fontosnak tűnik?
A részvétel regisztrációhoz kötött, a részvételi díj becsületkasszás. Jelentkezés:
- Vége -