Teázz velünk – és tanuljunk együtt a párkapcsolatról!

2025.11.27. 08:41
KÖZLEMÉNY - 2025. november 27. (csütörtök)  
 
 
 
 
 
 
 

Egy hangulatos, teázós délutánra várják az érdeklődőket november 28-án, pénteken 17 órától az Öreghegyi Közösségi Házban, ahol Mihályi Lilla Katalin pszichológus és Füzes Ádám szupervizor-coach, mentálhigiénés szakember tart előadást a párkapcsolatokról. A program ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.

"Van, ami tanulható a párkapcsolatban? Mi azt gondoljuk: igen! A jól működő, szeretetteljes kapcsolat nemcsak szerencse kérdése – hanem figyelem, tudatosság és közös fejlődés eredménye is." - áll a péntek délutáni program ajánlójában.

Egy hangulatos, teázós délután keretében 2025. november 28-án, pénteken 17 órától Mihályi Lilla Katalin pszichológus és Füzes Ádám szupervizor-coach, mentálhigiénés szakember vezeti végig a résztvevőket John Gottman „8 randi-témáján”, vagyis a jól működő párkapcsolat 8 alapelemén.

Az Öreghegyi Közösségi Házba ellátogatók beszélgetnek majd arról, hogyan maradhat élő a kapcsolat, miként kezelhetők a nehézségek és mi az, amit valóban meg lehet tanulni egymástól és önmagunkról.

Inspiráló gondolatok és emberek várják az érdeklődőket, akik hallhatnak arról, hogy a jó kapcsolat tanulható, illetve saját kérdéseikre is választ kaphatnak egy finom tea mellett.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, amit az alábbi címen lehet megtenni: kovacs.nikolett@fehervariprogram.hu

 

Mindenkit szeretettel várnak!

 

 
Oldal nyomtatása

Eseménynaptár

«
2025 December
»
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    
  • Nincs esemény!
Írja be
a kódot:

Boross Mihály (1815 - 1899) A sajtóterem névadója

Boross Mihály (1815-1899)
Boross Mihály a forradalom és szabadságharc időszakának jelentős megyei politikusa volt. 1815. január 9-én született Ószőnyben. Nagyszülei felvidékiek voltak. Pozsony megyéből származtak a Komárom megyei Ószőnybe, s itt változtatták meg vezetéknevüket, Borostyánról Borossra. A gimnázium elvégzését követően Cegléden, Nagykőrösön, Pápán tanult, majd több éven keresztül joggyakornokként dolgozott. 1842-ben tette le az ügyvédi vizsgát. Ezt követően rövidebb ideig Tatán gyakorolta az ügyvédi praxist.