2026.06.01. 08:30
Nyáron Fehérvár minden városrészében, összesen 16 helyszínen hódolhatnak kedvenc sportjuknak a „botozók”. A részvétel ingyenes és a botokat is díjmentesen biztosítják a szervezők, akik szeretettel várnak mindenkit a foglalkozásokra, a teljesen kezdőktől a rutinosokig.
Székesfehérváron egyre többen csatlakoznak a nordic walking sport kedvelőihez, hiszen a mozgási lehetőség mellett jó közösségek születtek az elmúlt években a „séta” közben. A sportolás ezen formáját életkortól és nemtől függetlenül bárki végezheti, nem kell hozzá speciális előképzettség. Hatékonyabb a botok nélküli sétánál, és számos jótékony hatása van az emberi szervezetre.
Júniusban Székesfehérvár valamennyi városrészében elérhetőek az ingyenes nordic walking foglalkozások. Az országban egyedülálló program 16 helyszínen, hétköznapokon várja a „botozás” híveit. A részvétel ingyenes és a botokat is díjmentesen biztosítják a szervezők. A helyszínek és további részletek ITT találhatók.



