Az egészség nem véletlen! címmel rendeznek a mentális és testi egészségünket támogató, izgalmas estet június 25-én, csütörtökön 18.00 órától a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban. Illatélmény, állapotfelmérés és figyelemre méltó ajánlások várják az érdeklődőket. A belépés ingyenes, viszont regisztrációhoz kötött.
A mai választásaink alakítják a jövőnk életminőségét – ez a mottója a csütörtöki estnek, melynek vendége dr. László-Barnucz Szilvia wellness előadó, aki rendszeresen tart előadásokat és interaktív bemutatókat a természetes egészségmegőrzésről és az illóolajokról. Az eseményen arra mutat rá, hogy a tünetek elfedése nélkül, organikus megoldásokkal hogyan tudunk a valódi, sejtszintű megújulás útjára lépni.
„Az egészség nem véletlen!” című program június 25-én 18.00 és 20.00 óra között tart, lesz illatélmény, biorezonanciás állapotfelmérés és tombola is. Az esemény házigazdái Davidovics Zoltán és Czindrity Ágnes, a Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház igazgatója. A belépés ingyenes, ugyanakkor kérik, hogy a vendégek előzetesen jelezzék részvételi szándékukat az intézményben.



