2026.06.26. 11:30
KÖZLEMÉNY - 2026. június 26. (péntek)
Csütörtök este teltházas nyárindító koncerttel zárta az évadot az Alba Regia Szimfonikus Zenekar. Az Igazán Nők! produkció szabadtéri előadásában az ARSO mellett meghívott sztárvendégek is közreműködtek. A koncertet dr. Cser-Palkovics András nyitotta meg.
A 20 éve született Álomlányok produkció folytatásaként Fehér Adrienn és Jónás Andi gondolt egy nagyot, és megszületett az előadás, amelyet ezúttal nagyzenekari hangszerelésben, komoly színpad- és látványtechnikával fűszerezve, az Alba Regia Szimfonikus Zenekar előadásában és Ruff Tamás vezényletével élvezhetett a publikum.
A zenés estet dr. Cser-Palkovics András nyitotta meg, aki mindenkinek nagyon jó szórakozást kívánt az évadzáró produkcióhoz. „Kívánok jó kedvet, jó hangulatot és sok mosolyt ma estére.” – fogalmazott a polgármester.
A szabadtéri koncertet – melynek jegyeit villámgyorsan elkapkodták – Füredi Nikolett és Tunyogi Bernadett közreműködése is színesítette.
A könnyed nyáresti szórakozást nyújtó koncerten többek között Whitney Houston legnagyobb slágereit, Barbara Streisand érzelmes klasszikusait és Cserháti Zsuzsa legszebb dalait is különleges hangszerelésben hallhatta a végig remekül szórakozó közönség.
A kapcsolódó fotók letölthetők a Galériából.
Fotó: Simon Erika



